RCebay TV Channel

تست پرواز پاراموتور رادیو کنترل

پرواز گلایدر بدون موتور

 

مسابقات پرواز داخل سالن 2009

 

معرفی و تست پرواز گلایدر MOA 800

نمونه پرواز گلایدر اسلوپ

تست پرواز اسکای اسکوتر 2

پرواز زیبای هواپیمای سوپر چیپ مونک

 

شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از فروشگاه بزرگ غیر زنجیره ای  آرسی ایبی
 
کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی آرسی ایبی که از این پس به اختصار آرسی ایبی نامیده میشود به دقت ملاحظه فرمایید.
 

ورود کاربران به وب‏‌سایت آرسی ایبی هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده توسط آرسی ایبی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات آرسی ایبی است ، ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آرسی ایبی  از سوی کاربر است.
 
 
 

قوانین عمومی
 
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های آرسی ایبی  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آرسی ایبی  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
 
 
 

سیاست‏های رعایت حریم شخصی
 
آرسی ایبی  به اطلاعات خصوصی اشخاصى كه از خدمات سایت استفاده می‏‌كنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌كند.
 

آرسی ایبی  متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند.
 
 
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.rcebay.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. ما هیچ گونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.rcebay.ir و www.persianhobby.com  همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی نداریم و هیچ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیریم. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

 

ثبت و پردازش سفارش 
 
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند ، کاربران گرامی مطلع باشند که پنج شنبه ها ارسال کالا به شهرستان انجام نمیشود .

سفارشات کمتر از  یکصد و پنجاه هزار تومان مستلزم انتظار جهت ارسال خواهند بود این این انتظار میتوانید بین 24 ساعت  حداکثر تا یک هفته  خواهد بود  ، لازم به یاد آوریست  مبلغ هزینه ارسال   جزو  مبلغ سفارش محاسبه نمیگردد .
 

آرسی ایبی  به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
 

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال کد سفارش و پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. ما همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماییم.
 

كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور كامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش كاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

خسارت در هنگام حمل و نقل
 
آرسی ایبی  همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های پست وحمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پست الکترونیک) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و آرسی ایبی  تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به آرسی ایبی  اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به آرسی ایبی  ارسال شود.
 
 
 

برگشت محصولات
 
در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، آرسی ایبی  این امکان را به مشتری می دهد که در صورت نارضایتی مشتری از کیفیت محصول ارائه شده و یا عدم تطابق آن با محصول سفارش داده شده آن را برگشت داده و فقط مبلغ کالای سفارش داده شده  به وی برگشت داده شود در این صورت فقط هزینه عودت کالا به عهده مشتری خواهد بود .

آخرین تغییرات 18 اردیبهشت 99